درباره ما


آشنایی با شرکت مانا کویر (سهامی خاص)


در سال 1371 شرکت مانا کویر از شرکتی بنام صنایع کویر(سهامی خاص) که در سال 1363 جهت واردات، توزیع، فروش و خدمات بعد از فروش ماشینهای اداری تشکیل شده بود، جدا شد و بطور مستقل کار خود را در زمینه دستگاههای تکثیر  تمام اتوماتیک دیجیتال ریسو گراف به نمایندگی انحصاری از شرکت Riso ژاپن پی گرفت.
هم اکنون شرکت مانا کویر افزون بر دستگاه های تکثیرشرکت  Riso ژاپن، نماینده انحصاری فروش و خدمات بعد از فروش دستگاه های تکمیلی چاپ تعدادی از شرکتهای سازنده معتبر اروپایی را نیز در حیطه فعالیت های خود قرار داده است.
دفتر مرکزی این شرکت در منطقه مرکزی شهر تهران در ابتدای خیابان استاد مطهری واقع شده که شامل ساختمانی مشتمل بر 7 طبقه با زیربنای 1200 متر مربع می باشد.
این شرکت در حال حاضر دارای 42 نمایندگی رسمی فروش و خدمات پس از فروش در سراسر ایران می باشد که دستگاههای عرضه شده از سوی این شرکت را پشتیبانی می نمایند.
شرکت مانا کویر از بدو تاسیس افتخار فروش شمار زیادی دستگاه به مراکز آموزشی، دفاتر فنی، چاپخانه ها و ادارات را دارد که رضایتمندی مشتریان بالاترین پشتوانه این شرکت می باشد.
سرویس و خدمات پس از فروش شرکت مانا کویر یکی از مهمترین وظایف شرکت بوده که تا کنون در سطح کشور،  با عالیترین کیفیت و در کمترین زمان، رضایت عموم مصرف کنندگان را تامین نموده است.